• toppbanner slideshow forestilling1
  • toppbanner slideshow sal3
  • toppbanner slideshow sal4
  • toppbanner slideshow sal2
  • toppbanner slideshow forestilling2
  • toppbanner slideshow forestilling3
  • toppbanner slideshow sal1

Timeplan Sandvika høsten 2019

Nedenfor ser du timeplanen for Sandvika studio. KGB dans & ballett har også lokaler i Holmen Senteret på Nesbru i Asker og CC Vest senteret på Lysaker/Oslo.

Klikk her for å lese om de forskjellige kurs- og dansestilene vi har, samt nivåinndelingene.

Barnepartier har aldersinndelinger, nivå 1 er fra 10 år, nivå 2 er litt øvet (omtrent 12 år) og nivå 3 er øvet (omtrent 13 år) osv. 

Ring oss gjerne om det er vanskelig å forstå, eller noe du ikke finner: 99 79 89 94.

Vi har 2 saler på vår avdeling i Sandvika, "Store studio" og "Lille studio". 

Høstens kurs starter i uke 34, fra mandag 19. august.

Er kurset du ønsker å delta på FULLT? Kontakt oss så hjelper vi deg å finne andre alternativer :-) 

Store studio

Nummer Tid Kurs Pedagog
MANDAG      
1
1615-1715 Jazzdans 3 Nina
(få plasser)
1715-1830 Jazzdans 4 Nina
Lukket gruppe 1830-2000 KGButter Michel
3 2000-2130 Jazzdans 5 Karianne
TIRSDAG      
(få plasser) 1610-1710 Hip hop 3 Tonje
(få plasser)
1710-1800 Hip hop 8-9 år Tonje
Lukket gruppe 1800-1900 KGBeans
Tonje
6 1900-2000 Hip hop 5 Tonje
Lukket gruppe 2000-2130 KGBeat
Tonje
ONSDAG      

1540-1640 Hip hop 2 Gina
(få plasser) 1640-1740 Hip hop 1 Gina
9 1740-1825 Hip hop 6-7 år Gina
10 (få plasser) 1825-1915 Hip hop 8-9 år Mathias
FULLT 1915-2015 Hip hop 3 Mathias
12 2015-2115 Hip hop 4 Mathias
TORSDAG      
FULLT 1600-1700 Jazzdans 2 Iselin
14 1700-1800 Jazzdans 1 Iselin
15
1800-1900 Jazzdans 3 Iselin
16 (få plasser) 1900-2000 Girl style 3 Julia
17 2000-2100 Girl style 4 Julia
FREDAG      
18 1515-1615 Samtidsdans 2 Rullerende
19 1615-1730 Samtidsdans 3 Rullerende

Lille studio

Nummer Tid Kurs Pedagog
MANDAG      
FULLT 1700-1830 Klassisk ballett 5 ** Linnea
Lukket gruppe 1830-2000 KGBalletten Linnea
22 2000-2130 Klassisk ballett 4 ** Linnea
TIRSDAG      
23
1615-1715 Girl style 1 Helene
24 (få plasser) 1715-1800 Jazzdans 6-7 år Siri
FULLT 1800-1850 Jazzdans 8-9 år Siri
26 (få plasser)
1850-1950 Jazzdans 1 Solvei
27 (få plasser) 1950-2050 Girl style 2 Solvei
ONSDAG      
28 1615-1715 Tåspiss forb / 1 Tania
29 1715-1800 Barnedans 5-6 år Linnea
FULLT 1800-1845 Klassisk ballett 6-7 år ** Linnea
31 (få plasser) 1845-1935 Klassisk ballett 8-9 år ** Linnea
32
1935-2105 Klassisk ballett 6 ** Linnea
TORSDAG      
Lukket gruppe 1545-1645 KGBoys
Bendik
33 (få plasser) 1700-1800 Klassisk ballett 2 Maria FR
34
1800-1900 Klassisk ballett 1 Maria FR
35 1900-2015 Klassisk ballett 3 Maria FR
       
FREDAG      
37 1530-1630 Breakdance øvet Sathie
38 
1630-1730 Breakdance nyb/litt øvet Sathie
LØRDAG      
FULLT 1030-1115 Stor & liten Beata
40 (få plasser) 1115-1200 Barnedans 4-5 år Beata

** Skal være med på Nøtteknekkeren i Bærum Kulturhus i desember

Påmelding

Påmelding gjøres via vår nettpåmelding som du finner her. Husk å notere kursnummer og ha din bankkodebrikke klar. Det er 500,- i forhåndsbetaling pr. kurs.

 

Søk i nettstedet