• toppbanner slideshow forestilling1
  • toppbanner slideshow sal4
  • toppbanner slideshow forestilling3
  • toppbanner slideshow forestilling2
  • toppbanner slideshow sal3
  • toppbanner slideshow sal2
  • toppbanner slideshow sal1

Timeplan CC Vest høsten 2021

CC VEST HØST 2021

Nedenfor er høstens timeplan for kursene på CC Vest. KGB dans & ballett har også lokaler i Sandvika sentrum og på Holmen Senter på Nesbru.

Klikk er for å lese om de forskjellige kurs- og dansestilene vi har, samt nivåinndeling.

Barnepartier er alders- og klasseinndelt, nivå 1 er fra 5. klasse, nivå 2 er litt øvet, nivå 3 er øvet osv.

Kursene som skal delta på Nøtteknekkeren i desember er markert med *

Ring oss gjerne om du trenger veiledning eller lurer på noe; 99 79 89 94 / 97 67 69 96

Vi har 2 saler på CC Vest.

Høstens kurs starter i uke 34, fra og med mandag 23. august.

Er kurset du ønsker å delta på fullt? Kontakt oss så hjelper vi deg med å finne andre alternativer.

 

PÅMELDING

Påmelding gjøres via vår nettpåmelding som du finner her fra 7. juni:  https://kgb21-vs3.icapire.net/

Husk å notere kursnummer og ha tilgang til nettbank. Det er 500 i forhåndsbetaling pr kurs. 

Har du alt gjort en påmelding så må du ta kontakt med oss for endring/avmeldig/påmelding av flere kurs, dette for beregninger av max.pris skal bli korrekt.

 

SAL 1

Nummer Tid Kurs Pedagog
MANDAG      
100 
1630-1730 Klassisk ballett 1* Beata
101 
1730-1815 Dans for gutter, barnehage Trine
102 
1815-1905 Klassisk ballett 3. & 4. klasse Trine
103
1905-2020 Klassisk ballett voksne
Trine
104 (få plasser)
2020-2135 Jazzdans voksne øvet
Trine
TIRSDAG      
105 1615-1715 Klassisk ballett 3 Mette
106 
1715-1830 Klassisk ballett 4* Mette
107 
1830-1900 Tåspiss 2 Mette
108 1900-2000 Styrke & stretch fra 12 år Mette
109 2000-2130 Samtidsdans 4 Mette
ONSDAG      
110  1615-1715 Jazzdans 3 Solvei
111
1715-1800 Jazzdans 1. & 2. klasse
Solvei
FULLT 1800-1850 Jazzdans 3. & 4. klasse Solvei
113 
1900-2000 Jazzdans 1
Solvei
114 2000-2115 Jazzdans 4 Solvei
TORSDAG      
115
1615-1715 Jazzdans 2
Henriette
FULLT 1715-1800 Jazzdans 1. & 2. klasse Siri
117 (få plasser)
1800-1850 Jazzdans 3. & 4. klasse Siri
118 1850-1950 Jazzdans 1
Leda
119  1950-2050 Girl style 3 Leda
LØRDAG      
FULLT 1015-1100 Stor & liten
Emilie
121 1100-1145 Barnedans 4-5 år
Emilie
122 1145-1230 Barnedans førskolebarn
Emilie

 

SAL 2

Nummer Tid Kurs Pedagog
MANDAG      
123
1615-1715 Girl style 2 Henriette
124
1715-1805 Hip hop 3. & 4. klasse Leda
125
1805-1905 Hip hop 1
Leda
126
1905-2005 Hip hop 2 / 3 Tonje
       
TIRSDAG      
128 1615-1715 Girl style 2
Sandra
FULLT 1715-1800 Hip hop 1. & 2 klasse Sandra
130 (få plasser)
1800-1900 Girl style 1 Sandra
FULLT 1900-2000 Girl style 4
Sandra
FULLT 2000-2100 Girl style 3
Sandra
ONSDAG      
133 1615-1715 Klassisk ballett 2* Mette
FULLT 1715-1800 Barnedans 4-5 år
Mette
FULLT 1800-1845 Barnedans førskolebarn Mette
136
1845-2000 Samtidsdans 2 Mette
137 2000-2130 Jazzdans 5 Bodil
TORSDAG      
138
1615-1715 Samtidsdans 1 Mette
139 (få plasser) 1715-1800 Barnedans førskolebarn Mette
140 (få plasser) 1800-1845 Klassisk ballett 1. & 2. klasse Mette
141
1845-2000 Samtidsdans 3 Mette
142
2000-2130 Klassisk ballett 5 Mette

 

 

Søk i nettstedet